Pracovní prostory

Trh servisovaných kanceláří s flexibilní dobou nájmu přináší řadu možností – pracovní prostředí tak můžete maximálně přizpůsobit svým aktuálním požadavkům.

Flexibilní řešení servisovaných kanceláří je vhodné pro jednotlivce, startupy i korporace, které hledají nárazové pracovní útočiště pro své týmy. V nabídce Offices Unlimited najdete jak soukromé či denní kanceláře, tak coworkingový prostor i reprezentativní zasedací místnosti. Záleží jen na tom, jaké flexibilní pracovní zázemí právě potřebujete.

Soukromá kancelář

Privátní servisované kanceláře od 11 m² do 95 m² s flexibilní dobou nájmu si můžete pronajmout dle svých potřeb a v průběhu času se přizpůsobovat aktuální situaci tak, aby vzniklo prostředí, které vás bude každý den inspirovat.

Pop-up offices

Víte, že do kanceláře nepotřebujete chodit každý den, přesto uvítáte soukromí prostoru, který v pracovní době patří jen vám? Přesně to umožňuje koncept denní kanceláře – můžete přijít kdykoliv, vybrat si kancelář, která je zrovna k dispozici, a pustit se do práce. Na konci měsíce zaplatíte jen za dny, kdy do kanceláře přijdete.

Coworking

Nelpíte-li na naprostém soukromí uzavřené kanceláře, naopak spíše uvítáte kreativní ruch sdíleného pracovního prostředí, ideální volbou je coworking. Coworkingové prostory mohou být pojaty jako sdílená kancelář pro více freelancerů, někdy jsou koncipovány jako pohodlný lounge určený k práci. V rámci coworkingu si zpravidla můžete zvolit mezi následujícími variantami:

Hot desk / Flexible desk

Pokud neradi sedíte na jednom místě, a naopak oceníte flexibilní řešení, pak je pro vás vhodný tzv. hot-desking. Ráno přijdete do práce a kam si dáte počítač, tam pracujete.

Fixed desk / Dedicated desk

Vyžadujete-li k práci vlastní stůl a místo, kam si uložíte své věci, ideální pro vás bude varianta s vyhrazeným stolem.

Zasedací místnost

Ať už si ve vybraných prostorách sdílených kanceláří pronajímáte pracovní místo či nikoliv, máte možnost využít i pronájem prvotřídně vybavených zasedacích místností. Jestliže potřebujete reprezentativní prostředí pro setkávání s klienty, firemní porady, pohovory nebo školení, můžete vybírat ze zasedacích místností různých velikostí v nejvyhledávanějších pražských lokalitách.